BAŞKANIMIZDAN KURBAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI
   Sevgi Barış Kardeşlik dayanışma duygularının yoğunlaştığı, milletçe birlik ve beraberliğin daha da pekiştirildiği bir Kurban Bayramına da ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

            Bayramlar; birlik ve beraberliğimizin simgesi olmakla birlikte toplumumuzu kaynaştıran, hoşgörü ve kardeşliğimizin artmasını sağlayan önemli dayanışma, paylaşma ve coşku günleridir.

            Bizler aramızdaki sevgi ve dostluğu, dayanışma ve kaynaşmayı sürdürdüğümüz sürece toplumumuzun bozulmadan dimdik ayakta kalacağına, bu birlik, beraberlik ruhunu, daha da güçlendirip geleceğe taşıyarak, daha güzel ve aydınlık yarınlara ulaşacağımıza inanıyorum.

            Birlik ve beraberliğimizin simgesi olan bu güzel günleri fırsat bilerek bu bayram coşkusunu elimizin uzandığı her yere taşımalı, sevinçlerimizi olduğu kadar, keder ve acılarımızı da paylaşmalıyız.

            Bu duygu ve düşüncelerle başta Sevgili Ahırlılar olmak üzere tüm İslam Aleminin Mübarek Kurban Bayramı'nı en içten dileklerimle kutlar, ülkemize ve tüm insanlığa barış kardeşlik, sevgi ve huzur getirmesini dilerim.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             İsa AKGÜL                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         

 
BİZİ TAKİP EDİN